Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
10:00 |
75 min
-5 wolnych
ŁUCZNICTWO |
||||||
11:25 |
60 min
-3 wolnych
PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE Marta |
||||||
14:35 |
180 min
9 wolnych
Warsztaty uzupełniające miecz lvl 2 Karol |
||||||
17:00 |
75 min
-5 wolnych
ŁUCZNICTWO Bezi |
||||||
17:30 |
60 min
0 wolnych
MIECZ DŁUGI gr.początkująca Łukasz |
60 min
7 wolnych
SZABLA gr.początkująca Maciek K. |
60 min
-4 wolnych
MIECZ DŁUGI gr.początkująca Franek |
60 min
1 wolnych
KORD gr. otwarta Maciek H. |
|||
18:00 |
60 min
-2 wolnych
MIECZ DŁUGI śr.zaawansowana Łukasz |
||||||
60 min
6 wolnych
RAPIER gr.otwarta Piotr |
|||||||
18:20 |
75 min
-5 wolnych
ŁUCZNICTWO Bezi |
||||||
18:35 |
60 min
1 wolnych
MIECZ DŁUGI śr.zaawansowana Łukasz |
60 min
-1 wolnych
KORD gr.początkująca Ignacy |
60 min
-4 wolnych
MIECZ DŁUGI śr.zaawansowana Bezi |
60 min
1 wolnych
PRZYGOTOWANIE KONDYCYJNE Maciek H. |
|||
60 min
2 wolnych
RAPIER gr.otwarta Piotr |
60 min
-1 wolnych
MIECZ DŁUGI gr.początkująca Maciek K. |
60 min
-5 wolnych
PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE Stanisław |
|||||
19:05 |
60 min
-4 wolnych
OGÓLNO-SZERMIERCZE gr.zaawansowana |
||||||
60 min
10 wolnych
RekoSparingi |
|||||||
19:40 |
60 min
-1 wolnych
PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE Stanisław |
60 min
-3 wolnych
MIECZ DŁUGI śr.zaawansowana Bezi |
60 min
0 wolnych
MIECZ I TARCZA Krzysiek |
60 min
-4 wolnych
MIECZ DŁUGI gr.początkująca Karol |
|||
60 min
0 wolnych
SZABLA gr.początkująca Franek |
60 min
-5 wolnych
SZABLA śr.zaawansowana Jurek |
60 min
0 wolnych
OGÓLNO-SZERMIERCZE gr.zaawansowana Karol |
60 min
-3 wolnych
SZABLA gr.początkująca Franek |
||||
20:10 |
90 min
-4 wolnych
SPARINGI |
||||||
20:45 |
60 min
5 wolnych
DZIKIELUJE/SIEROTKI Janusz |
75 min
-5 wolnych
ŁUCZNICTWO Bezi |
75 min
10 wolnych
GRUPA ZAWODNICZA Karol |
60 min
7 wolnych
DZIKIELUJE/SIEROTKI Janusz |
|||
75 min
-1 wolnych
OGÓLNO-SZERMIERCZE gr.zaawansowana Franek |
60 min
4 wolnych
SZABLA gr.zaawansowana Jurek |
60 min
-3 wolnych
SZABLA śr.zaawansowana Franek |